Portfoolio
Smiling face

Wesse

Wesse toodab peamiselt täispuidust mööblit ja sisustuselemente. Nende tooted on kvaliteetsed ja läbimõeldud ning annavad igale interjöörile juurde õdusust ning isikupära.
Meie ühine teekond algas 2009. aasta nimekonkurssiga, kus valisime koos paljude seast välja just Wesse. Nimele järgnes juba logo, erinevad trükised, koduleht ning nagu öeldakse, edasine on juba ajalugu.

Kuigi oleme vahepealse aja jooksul teinud väiksemaid uuendusi ja muudatusi, siis 2016. aasta alguses võtsime kogu brändi uuenduse põhjalikumalt käsile. Tegutsemisaja jooksul on Wesse end pidevalt arendanud ning kohandanud. Algupärase palkmööbli kõrvale on tekkinud laiemale tarbijaskonnale suunatud kvaliteetsed täispuitlahendused, sealhulgas keerukad köögid ja trepid. Lisaks on saanud Wessest hea partner sisekujundajatele ning arhitektidele, kellega koos planeeritakse nii olemasolevate majade ning korterite värskendusi kui ka uusehitiste sisustuselemente.

Uue välimuse saanud ettevõtte visuaalne identiteet annab rohkem võimalusi eeltoodud suundade toetamiseks, toob esile nende kaasaegset ja uuenenud ärimudelit ning võimaldab endiselt jagada põhjamaise disaini ja toodangu tervikut nii Eestist kui väljaspool.

Klient: Wesse
Kontakt: Margus Valge

Coffee

Tule külla, räägime!

Me ei eelda, et teaksid, kuidas töötab veeb või mis on stants. Räägi parem oma ideest ning plaanidest.