Portfoolio

Placent Activ Milano veebipood

Placent Activ Milano on olnud juba aastaid populaarseim juuksekasvu soodustavate toodete sari Eestis. Ilusat ja funktsionaalset veebi neil veel polnud.

Kliimamuutused

Kliimamuutused.ee avardab lugejate teadlikust meie ümber toimuvast - Kuidas meie mõjutame kliimat ning kliima meid.

Eesti Balletiliit

Aitasime Balletiliidul saada omale korralik veeb, mis kajastaks liidus ning valdkonnas toimuvat, kaardistaks liikmeid ning väljendaks balleti üheti pehmet ning samas ka tugevat olemust.

Raasiku Põhikool

Raasiku on väike ja hubane kohake Harjumaal. Uuele kooliaastale vastu minnes sai sealne põhikool endale uue maja ning meilt ka uue kodulehe. 

Kingitud Elu

Sihtasutus Hille Tänavsuu Vähiravifond "Kingitud Elu" on Eesti esimene eraalgatuslik vähiravi toetusfond, mille missioon on toetada vähihaigeid (ja nende peresid), kelle ravimist ei pea riik hetkel piisavalt "kulutõhusaks".

Radis Furniture

Põhjamaiselt funktsionaalne ning samas ka riukalik Radis Furniture on ehe näide Maarjamaa disainmööbli heast käekirjast ja loodusekesksusest.

Inbank

Inbank on ehe näide heast Eesti asjast - Tugev pank oma tugeva toote, asjaliku personali ning silmajääva visuaaliga.

Randvere kool

Randvere Kool on õppijakeskne kaasav kogukonnakool, mille päikest täis koolimajja mahub palju loovust ja koostööd.

Turnstone

"Ükski kivi ei jää pööramata", Advokaadibüroo Turnstone koduleht on teie ees oma tummises klassikas - tumesinise, oranži ning valge värvikombos.

Rahvusvaheline küberturvalisuse indeks

Indeks mõõdab riikide küberturvalisuse taset ning määratleb valdkonnad riikide küberturvalisuse arendamiseks. Lisaks annab ülevaate riikide valmisolekust küberrünnakuid ja -kuritegusid ennetada ning nendega toime tulla.

Visit Saaremaa

Visit Saaremaa on turismiettevõte, mis seisab hea saarlaste identiteedi, sealse ärikultuuri omapärasuse ning jätkusuutlikuse säilimise eest. 

Wesse Furniture 2016

Wesse toodab peamiselt täispuidust mööblit ja sisustuselemente. Nende tooted on kvaliteetsed ja läbimõeldud ning annavad igale interjöörile juurde õdusust ning isikupära.

Eesti Interneti Päev

Eesti Interneti Päev on üritustesari, mis räägib ausalt ja ilustamata kodumaisest internetist, selle arengutest ning kitsaskohtadest, tõstab positiivseid ning kriitilisi pilke nii mineviku kui tuleviku suunal.

E-riigi Akadeemia

E-riigi Akadeemia on nõustamis- ja mõttekeskus, mis tegeleb e-valitsemise, e-demokraatia, küberturvalisuse ja avatud infoühiskonna alase teadmuse loomise ja levitamisega.

eRiigi konverents

Maailma juhtivad e-riigi eksperdid valitsusasutustest, ettevõtlusest, akadeemiatest, rahvusvahelistest organisatsioonidest ning ühiskondlikest gruppidest kohtuvad iga aasta mais IKT Nädala raames konverentsil Tallinnas.

Eesti Krediidipank

Sihtlaen on Eesti Krediidipanga poolt pakutav finantsteenus, mis annab inimestele võimaluse ellu viia erinevaid plaane või unistusi. 

Keskkonnaõiguse Keskus

2014. aasta üks mahukamaid projekte, Keskkonnaõiguse Keskuse veebi, dokumentide ning turundusmaterjalide uuendus on teie ees.

Tõlkebüroo Eiffel

Eiffel oli meie jaoks mammutprojekt, mis vältas mitmeid kuid. Seda rõõmsam on näha edukalt toimivat lõpptulemust kodulehe ning CVI näol.

Medita Kliinik

Laiendus ettevõtte teenustes tõi kaasa ka laienduse veebis. Medita kliinik on nüüdsest pakkumas eriarstiabiteenuseid endokrinoloogia, günekoloogia, uroloogia ja androloogia, üldkirurgia ja reumatoloogia erialadel.

Juku Suusakool

Juku Suusakool on üks populaarsemaid lastele ja noortele suunatud spordiraamatuid, mida on müüdud tänaseks mitme trüki jagu.

Tallinna Ülikool - Erasmus

Erasmuse stilistika oli lõbusalt värviline, kuid pisut ajale jalgu jäänud. Uuendust vajasid mõningad trükised ning samuti meenete komplekt, mida võimalik jagada välistudengitele ja partneritele.

Invent Baltics

Innovatsioonibüroo Invent Baltics missiooniks on aidata klientidel arendada uudsed ideed turukõlbuliku toote või teenuseni, leida selleks sobivad koostööpartnerid ning pakkuda tuge arendatud toote/teenuse kommertsialiseerimisel ja uutele turgudele sisenemisel.

TAFTIE eesistuja 2011, EAS

TAFTIE on Euroopa-ülene innovatsiooniagentuuride ühendus, mille eesistujaks ning tegevuste koordineerijaks ning elluviijaks oli 2011. aastal oli EAS.

Mönus mesi

Saaremaa Loodusretkede ettevõtmist tüürib kohalik aktivist Ergo Oolup, kes elab ja panustab Saaremaa heaks oma toimetamistega igal hetkel. 

Wesse Furniture

Wesse alguses polnud ei nime ega lugu, oli paar särasilmset noort ja idee hakata tootma täispuit- ning palkmööblit.