Blogi
Smiling face

Reisiblogi: Vietnam

Vietnam on väga kireva kultuuriga riik. Linnamelu Ho Chi Minhis on väga kaootiline, kuid tundub kuidagi toimivat.
Seal elab ametlikult ligikaudu 9,8 miljonit inimest ning 8 miljonit neist kasutab liiklusvahendina rollerit. Nendega nad kimavad ringi nagu väikesed putukad ja ei eksisteeri eset, mida rolleriga vedada ei saaks (uksed, redelid, puud jne - kõik läheb käiku), ka 4-5 inimest ühele rollerile ära mahutada pole mingisuguseks probleemiks. 

Mereande müüakse kõikjal ning igasuguses konditsioonis. Kohalikes söögikohtades on isegi täitsa olemas krokodilli- ning maoliha. Põhilisteks elementideks menüüs ongi erinevad toidud riisiga ning mereelukad (kalad, kaheksajalad, krevetid, kalmaarid, vähid jne).

Graafilise disaini suundadest oli lihtsalt huvitav vaadata mida Vietnam pakub, kuid väga tõsiseltvõetavat inspiratsiooni sealt pigem ei saa... Fondid ja kompositsioonid on läbi mõtlemata ning stiili poolest ajale jalgu jäänud. Silmaringi avardamiseks aga täitsa huvitav vaadelda.


Hotellid, kohvikud ja spad, mis on tehtud eurooplaste poolt turistidele, eristuvad silmapaistvamalt ka oma disainikäekirja poolest.


Jaga seda artiklit:
A picture of Katrina

Artikli autorist

Katrina on Sviitri värskeim kreatiivne lüli, kelle silm särab lisaks graafilisele eneseväljendusele ka moest rääkides.
katrina@sviiter.ee